رزمایش بزرگ ولایت 90 اقتدار نیروهای مسلح کشور را به اثبات رساند

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه همایش بصیرت افزایی کارکنان این نیرو در خصوص پیامدهای رزمایش بزرگ ولایت 90 نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: در این رزمایش اقتدار و صلابت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای دنیا به اثبات رسید.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: رزمایش دریایی ولایت 90 همچنین به دنیا ثابت کرد که جمهوری اسلامی ایران در عرصه آبهای داخلی و بین المللی می تواند مقتدرانه حضور داشته باشد و از اقتدار و منافع خود به شایستگی دفاع کند.

وی در ادامه اظهار داشت: اگر به سابقه دشمنی و شرارت‌های کشورهای غربی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بنگریم، شاهد این موضوع هستیم که دشمن همزمان هم تهدید نرم و هم سخت را در دستور کار داشته است.

امیر پوردستان یاد آور شد: کشورهای غربی امروز متناسب با شرایط جهانی و منافع خود محور اصلی فعالیتهایش را بر جنگ نرم قرار داده و طبیعی است که وقتی دشمن جنگی را آغاز می کند ما باید در برابر آن پدافند داشته باشیم.

وی در ادامه اظهارداشت: پس از اقدامات نظامی و سخت افزاری یکی از بهترین اقدامات پدافندی ما برگزاری کلاس‌های بصیرت افزایی در بین کارکنان نیروهای مسلح است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این که دشمن در جنگ نرم، مولفه‌ها و محورهای زیادی را تعریف کرده است، گفت: کلاس‌های بصیرت افزایی موجب می‌شود تا مردم ما این ترفندهای دشمن را بخوبی بشناسند و به نوعی در برابر این تهدیدات بصیرت لازم را داشته باشند.

امیر پوردستان در پایان اظهار داشت: دشمن از بعد خارجی فعالیت می کند و در بعد داخلی هم افرادی که در داخل کشور اقداماتی علیه مردم انجام می دهند ، قطعا آسیبشان بیشتر از دشمنانی است که آشکارا با ما در نبرد هستند. برگزاری دوره های بصیرت افزایی در بین کارکنان نیروهای مسلح ، هوشیاری و آگاهی خانواده ها را در برابر این گونه تهدیدات افزایش می دهد.

امیر پوردستان در ادامه با بیان اینکه رزمایش بزرگ نیروی زمینی در آینده نزدیک برگزار می‌شود، گفت: در این رزمایش بخشی از توان و اقتدار نظامی نیروی زمینی ارتش به نمایش گذاشته می‌شود.

وی افزود: این رزمایش که با محوریت نیروی انسانی و تجهیزات پیشرفته نیروی زمینی ارتش انجام می‌شود، اقتدار نیروهای مسلح را بیش از پیش به دنیا اثبات می‌کند.

   

/ 1 نظر / 61 بازدید
محب ولایت

سلام علیکم [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] امام جواد علیه السلام فرمودند:[گل] عالمان، به سبب زیادی جاهلان غریب اند.[گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد[گل]