ارتش مظلوم واقع شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان سخنانش در نشست خبری خطاب به خبرنگاران عنوان کرد: شما باید بیشتر به تبیین خدمات و اقدامات ارتش بپردازید نه بخاطر ارتش بلکه بخاطر اینکه مردم دلشان قرص شود. ضمن اینکه من می خواستم در این نشست همانند شهید مطهری که کتاب خدمات متقابل "اسلام و ایران" را به رشته تحریر درآورد، من هم به ارائه خدمات متقابل "ارتش و ایران" بپردازم زیرا تاکنون   ارتش مظلوم واقع شده است.      

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه رسانه ها باید بیشتر به تبیین خدمات و اقدامات ارتش بپردازند، گفت: می خواستم در این نشست مانند شهید مطهری که کتاب خدمات متقابل "اسلام و ایران" را به رشته تحریر درآورد من هم خدمات متقابل "ارتش و ایران" را ارائه کنم زیرا تاکنون ارتش مظلوم واقع شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش که صبح امروز سه شنبه برگزار شد نکات حاشیه ای جالبی به همراه داشت که اشاره کوتاهی به آنها می کنیم.

*نشست خبری فرمانده نیروی زمینی ارتش بدلیل تاخیر برخی رسانه ها (رسانه های مربوط به صدا و سیما) با وقفه کوتاهی آغاز شد.

*فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان سخنانش در نشست خبری خطاب به خبرنگاران عنوان کرد: شما باید بیشتر به تبیین خدمات و اقدامات ارتش بپردازید نه بخاطر ارتش بلکه بخاطر اینکه مردم دلشان قرص شود. ضمن اینکه من می خواستم در این نشست همانند شهید مطهری که کتاب خدمات متقابل "اسلام و ایران" را به رشته تحریر درآورد، من هم به ارائه خدمات متقابل "ارتش و ایران" بپردازم زیرا تاکنون ارتش مظلوم واقع شده است.

وی تاکید کرد: ارتش سرمایه نظام است و در همه زمینه ها از ورود به موضوع امدادرسانی در زمان وقوع بلایای طبیعی تا دفاع از تمامیت ارضی کشور پیش از سایرنیروها وارد عرصه می شود بنابراین باید بیش از گذشته به آن توجه شود.

*امیر پوردستان بعد از اتمام نشست خبری خود مشغول گپ و گفت صمیمانه ای با خبرنگاران شد و عکس یادگاری با آنها گرفت.

/ 0 نظر / 81 بازدید